KIM JESTEŚMY

EFEKT to profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Bydgoszczy i okolicach.

Podstawą naszej działalności jest administrowanie nieruchomościami. Od 1994 roku z powodzeniem obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe, nieruchomości prywatne i komercyjne, a także deweloperów. Kompleksowa obsługa nieruchomości to dziedzina, na której naprawdę się znamy! Profesjonalny zarządca nieruchomości podnosi wartość nieruchomości i z pełnym zaangażowaniem dba o mieszkańców i ich potrzeby. Nasz zgrany zespół każdego dnia staje przed wyzwaniem by Twoja nieruchomość była zawsze w doskonałym stanie!

Sprawdź naszą ofertę - EFEKT to administrator nieruchomości dla Ciebie!

Wycena nieruchomości oraz wyodrębnianie samodzielnych lokali to drugi obszar naszej działalności. Rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami przygotowuje operaty szacunkowe na potrzeby naszych klientów.

Zadzwoń! Poznaj szczegóły: +48 52 322 26 91

nasz zespół

Poszczególne nieruchomości obsługuje zespół doświadczonych administratorów. Od lat nabywają oni wiedzę z zakresu zarządzania i każdego dnia wykorzystują ją w praktyce obsługując Państwa nieruchomości.

W naszej firmie, każdy budynek otrzymuje indywidualnego opiekuna, który dba o jego dobry stan i jest w stałym kontakcie z mieszkańcami

nasze kompetencje

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami wymaga profesjonalnego oprogramowania. Dostarczamy Państwu innowacyjnych rozwiązań dzięki czemu współpraca jest uczciwa i przejrzysta. Nasi administratorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a pozyskaną wiedzę wykorzystują w codziennej pracy.

ZarządzaMY nieruchomościami

  • czynności administracyjne
  • czynności rachunkowe i księgowe
  • obsługa mieszkańców nieruchomości
  • obsługa techniczna związana z eksploatacją nieruchomości
  • nadzór nad pracami porządkowymi, konserwacyjnymi i budowlanymi
Każda nieruchomość ze względu na swoje uwarunkowania wymaga indywidualnego podejścia. W naszej firmie kierujemy się dobrem naszych mieszkańców, dlatego też każda oferta dostosowywana jest do Państwa własnych potrzeb.
SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ
NASZYCH USŁUG